Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).
tel. 797 094 896
e-mail: masazemobilnie@gmail.com

Strona główna

Serdecznie zapraszam do polubienia i śledzenia profilu na facebooku, na którym znależć można m.in konkursy, zdjęcia oraz ciekawe materiały                   PROMOCJA- TYLKO W LISTOPADZIE MASAŻ 

                            CIEPŁYM OLEJKIEM W CENIE 60zł BONY UPOMINKOWE!! 🎁🎁
Nie masz pomysłu na prezent ? 
Chcesz podarować swoim bliskim coś wyjątkowego ?
To wyjątkowy i oryginalny pomysł na prezent, który spodoba się każdemu. Można go podarować na różne okazje zarówno urodziny, imieniny, dzień mamy, dzień taty, rocznice czy święta. 

Zapraszam do kontaktu !! ;)Mobilny gabinet masażu oferuje zabiegi masażu relaksacyjnego na terenie Ciechanowa i pobliskich miast m.in. Mława, Przasnysz, Płońsk i innych miejscowości do 30 km. 

 

O mnie 

 

Nazywam się Kamila Lewandowska, jestem dyplomowaną masażystką od 2015 roku kiedy ukończyłam Szkołę Medyczną na kierunku technik masażysta. W roku 2016 ukończyłam studia I stopnia na kierunku Turystyka uzdrowiskowa SPA & Wellness w Wyższej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku. Od tego czasu ciągle się szkolę i dokształcam, kontynuuję naukę na studiach II stopnia na kierunku Turystyka zdrowotna z dietetyką, ukończyłam kursy z masaży relaksacyjnych oraz kinesiotapingu.